X

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

Szycie na miarę

Szukasz czegoś zupełnie wyjątkowego? Co powiesz na garnitur szyty na zamówienie, spersonalizowany w najdrobniejszych szczegółach? Oferujemy możliwość uszycia garnituru na miarę dostosowując krój, tkaninę,  podszewki, dodatki, sposób wykończenia, spersonalizowane monogramy, adekwatnie do wymagań Klienta.
Służymy doradztwem w doborze tkaniny i fasonu – w zależności od sylwetki i funkcji ubioru. Tutaj mężczyźni nie dopasowują się do gotowych ubrań, ale ubrania dopasowywane są do ich indywidualnych potrzeb.

Poznaj ekspertów od garniturów. Umów się na spotkanie tel. 693 747 476

 

ZNAJDŹ SWÓJ STYL

Korzystając z tkanin od największych światowych producentów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi w pełni dostosowane do  indywidualnych potrzeb i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, co z przyjemnością będziesz nosić. W trakcie całego procesu będziesz mieć pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądał Twój garnitur, a nasz doświadczony zespół z przyjemnością Cię poprowadzi przez cały proces szycia na miarę.

Aby uzyskać wsparcie w zakresie krawiectwa, po prostu zadzwoń do nas dzisiaj pod numer 693 747 476 i zacznijmy tworzyć Twój garnitur szyty na miarę.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD TKANINY

Dlatego oferujemy naszym klientom najlepsze wełniane tkaniny z renomowanych fabryk z całego świata.
Każdy aspekt konstrukcji garnituru, od klap marynarki po zakładki w spodniach, jest określany przez Ciebie,

GARNITUR ŚLUBNY NA MIARĘ

Oto jeden i jedyny… Twoja miłość jest wyjątkowa – i uważamy, że twój garnitur też powinien. Nasze ubrania szyjemy nie tylko według Twoich indywidualnych wymiarów, ale także dajemy Ci narzędzia, dzięki którym możesz w pełni spersonalizować swój ubiór  podszewki po wewnętrznej stronie Twojej marynarki

Nasi doświadczeni przewodnicy stylowi dobiorą stroje dla Ciebie i Twoich drużbów, które będą idealnie pasować do tematyki i budżetu Twojego ślubu. Ułatwiamy Ci wspaniały wygląd i poczucie pewności w jednym z najbardziej niezapomnianych dni w Twoim życiu.

KOSZULA USZYTA NA MIARĘ

Wybierz niestandardową koszulę zaprojektowaną przez Ciebie. Zrób wrażenie z koszulą szytą na miarę, idealną na każdą okazję, ślubną, biznesową lub casualową. Każda koszula jest uszyta na Twoje wymiary, co gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki.

Kiedy nosisz koszule szyte na miarę, wiesz, że wyglądasz najlepiej – czy to w interesach, w czasie wolnym, czy na specjalne okazje. Styl, wygoda i osobowość naprawdę łączą się tylko w doskonale skrojonej odzieży, a stylowe dopasowane koszule z pewnością mogą dopełnić Twój wygląd.

CENNIK

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin szycia na miarę ?

Zadzwoń: +48 693 747 476