X

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

KOLEKCJA ŚLUBNA

Odkryj świat mody z naszą Kolekcją Garniturów Ślubnych i rozpocznij kolejny rozdział swojego życia w dobrym stylu.

Współpracując z marką egarnitur.pl stworzyliśmy wszechstronną kolekcję garniturów, odpowiedni look dla każdego dress code’u.

Garnitury ślubne charakteryzują się dbałością o każdy szczegół i fachowym krawiectwem. Klasyczna  Kolekcja Ślubna opiera się na stonowanych kolorach  przede wszystkim w odcieniach granatu, który jest bardzo elegancki i dystyngowany. Nie zapomnieliśmy o czerni, która podnosi rangę wieczornych uroczystości.

Ślub boho a może ślub rustykalny, do męskiej mody ślubnej coraz częściej wchodzą oryginalne kolory i faktury tkanin. Zdecydowanie warto im się przyjrzeć bliżej, ponieważ w elegancji wcale nie ustępują miejsca ponadczasowej czerni czy granatowi.

 

 

 

 

garnitury-ślub-w-stylu-rustykalnym

Wybierając garnitur na ślub powinniśmy zwrócić uwagę na fason garnituru, który wpływa na całokształt naszego wizerunku. Jednym z ważnych detali jest fason klap marynarki – obok klasycznych klap otwartych, proponujemy Państwu dwa fasony garniturów smokingowych z klapami szalowymi i klapami ostrymi (zwanymi też zamkniętymi lub w szpic). Dużą popularnością wśród Panów Młodych cieszą się także garnitury klasyczne zestawione z kamizelką w kontrastowym kolorze. Nieskazitelny krój sprawia, że garnitur jest idealnie dopasowany, pozwalając nam przy tym na swobodę ruchów

Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, nasza kolekcja jest dedykowana tym specjalnym wydarzeniom, które sprawiają, że życie staje się przygodą. Niezależnie od tego, czy jesteś Panem Młodym, drużbą czy gościem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Potrzebujesz idealnego garnituru?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: +48 668 972 038 Sklep firmowy