X

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

Kolekcja Ślubna 2019

Garnitury ślubne charakteryzują się dbałością o każdy szczegół i fachowym krawiectwem. W naszej pracowni powstają eleganckie garnitury, szyte tylko z wysokiej jakości tkanin. Klasyczna  Kolekcja Ślubna opiera się na stonowanych kolorach  przede wszystkim w odcieniach granatu, który jest bardzo elegancki i dystyngowany. Nie zapomnieliśmy o czerni, która podnosi rangę wieczornych uroczystości.

W nowej kolekcji Save The Date dla Panów chcących podkreślić swój indywidualny styl przygotowaliśmy garnitury smokingowe w 12 odważnych kolorach.

 

 

 

 

 

 

Kolekcja Ślubna 2019

Wybierając garnitur na ślub powinniśmy zwrócić uwagę na fason garnituru, który wpływa na całokształt naszego wizerunku. Jednym z ważnych detali jest fason klap marynarki – obok klasycznych klap otwartych, proponujemy Państwu dwa fasony garniturów smokingowych z klapami szalowymi i klapami ostrymi (zwanymi też zamkniętymi lub w szpic). Dużą popularnością wśród Panów Młodych cieszą się także garnitury klasyczne zestawione z kamizelką w kontrastowym kolorze.Nieskazitelny krój sprawia, że garnitur jest idealnie dopasowany, pozwalając nam przy tym na swobodę ruchów.