X

Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

Wedding Suits

Garnitury ślubne charakteryzują się dbałością o każdy szczegół i fachowym krawiectwem. W naszej pracowni powstają eleganckie garnitury, szyte tylko z wysokiej jakości materiałów. Kolekcja Ślubna opiera się na stonowanych kolorach – klasyczne garnitury ślubne są przede wszystkim w czerni oraz kilku odcieniach granatu. Nieskazitelny krój sprawia, że garnitur jest idealnie dopasowany, pozwalając nam przy tym na swobodę ruchów.

 

Garnitur smokingowy Turyn navy

Wybierając garnitur na ślub powinniśmy zwrócić uwagę na detale, które są bardzo ważne, gdyż wpływają na całokształt wizerunku. Jednym z takich detali jest fason kołnierza – obok klasycznego pojawia się kołnierz w szpic, który dodaje elegancji i coraz bardziej zyskuje na popularności. Dodatkowo do garnituru można dobrać kamizelkę, która zapewnia nienaganny wygląd nawet po zdjęciu marynarki.  Ten pozornie mały element doda szyku każdemu Panu Młodemu.

Do you need the perfect suit?

Contact us

Call us: +48 668 972 038 Store